Lajme

Sot Kurti merr pjesë në tryezën “Pakicat në Kosovën e pavarur”

Me rastin e 15-vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës, e cila shënohet të premten, sot me fillim nga ora 13:00 organizohet tryezë me temën “Pakicat në Kosovën e pavarur”.

Bëhet e ditur se marrin pjesë kryeministri Albin Kurti dhe zëvendësja e tij, Emilija Regjepi.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button