Sport

VIDEO/ “Tronditet” Barcelona, “djajtë e kuq” marrin avantazhin falë një autogoli – Abc News

schedule20:12 – 16 Shkurt, 2023

Lojtarët e Manchester United po shfaqin një lojë shpërthyese, teksa kanë mundur të marrin komplet avantazhin e sfidës brenda 9′ minutave pas realizimit të golit të Barcelonës.

Fillimisht ishte Marcus Rashford në minutën e 53′-të dhe sërish goli i dytë vjen nga këmbët e tij, por këtë herë topi përplaset në fund në trupin e mbrojtësit “katalanas” Jules Kounde duke e regjistruar si një autgol, por gjithsesi Rashford i jep sërish ekipit të tij aryse për të festuar. /i.m /abcnews.al

SHIKONI GOLIN:
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button