Sport

Ai është i apasionuar pas pokerit, ka të drejtë të luajë – Abc News

schedule18:50 – 17 Shkurt, 2023

Neymar arrin të jetë vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Fotot e qarkulluara në rrjetet sociale në 24 orët e fundit ku shihet ylli brazilian duke luajtur poker disa orë pas humbjes nga Bayerni në Champions League, kanë shkaktuar një reagim të ashpër.

Christophe Gaultier u kërkua të komentojë incidentin dhe u përpoq të mbronte lojtarin e tij, duke theksuar se ai është i lirë të luajë kur nuk ka detyrime me ekipin.

“Unë fola me Neymarin, i thashë atë që mendoja. Neymar ka të drejtë në ditën e tij të relaksimit dhe pushimit për të luajtur. Ai është i apasionuar pas pokerit dhe ka të drejtë të luajë poker”, ishin fjalët e teknikut francez. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button