Lajme

Cramon: Krenare që BE-ja ju ka përkrahur në çdo hap të rrugës

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Kosova ka bërë progres të jashtëzakonshëm që nga viti 2008 dhe dëshiroj të shoh më shumë në vjetët që vijnë. Krenare që BE-ja ju ka përkrahur me vendosmëri në çdo hap të rrugës”, ka uruar von Cramon në Facebook, përcjell Klankosova.tv.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button