Shqiperia

E rëndë në Durrës/ Trupi i pajetë i një personi gjendet në një pallat të pabanuar. Ja dyshimet e para – Abc News

schedule12:13 – 17 Shkurt, 2023

DURRES

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në ambjentet e një pallati të pabanuar në Durrës. Ngjarja u regjistrua në zonën e plazhit.

Paraprakisht dyshohet se viktima, trupi i të cilit u gjet i djegur, është një endacak. Policia pritet të hedhë më shumë dritë mbi ngjarjen dhe identifikimin e viktimës.

Njoftimi i policisë:

Nje person i djegur eshte gjetur ne ambjentet e nje pallati te pabanuar ne zonen e plazhit. Policia dhe autoambulanca po shkojne ne vendin e ngjarjes. Ende nuk eshte idendifikuar viktima, ndersa dyshohet te jete endacak.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button