Show-Biz

Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Moderatorja e nga Shqipëria, Einxhel Shkira u bë edhe më e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Përveç që u kthye në një prej banoreve më të diskutuara, Einxhel në shtëpinë e famshme gjeti edhe dashurinë e jetës.

Ajo dhe ish-banori nga Kosova, DJ Dagz krijuan një romancë brenda BBVA dhe kjo histori vazhdojë edhe jashtë saj.

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Dyshja tashmë prej kohësh janë bërë edhe prindër të një djali dhe pikërisht përmes tij, Einxhel ka vendosur të uroj 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në një mënyrë mjaft të veçantë.

“Ta gëzosh përjetë Pavarësinë e Kosovës biri im! Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar, tokën e bekuar, atdheun e trimave dhe identitetin tënd”, ka shkruar Einxhel sipër një foto ku shihet vetëm dora e djalit të çiftit pasi imazhin e tij ende nuk e kanë bërë publik.

Foto: Einxhel Shkira/Instagram

Në postimin tjetër, Einxhel ka uruar Kosovën me një tjetër shkrim bashkangjitur me fotografin e saj teksa mban flamurin shtetëror.

“Urime Kosovë. Qofsh përherë e lirë dhe stoike me rritë bijtë e tu në gjirin tënd”, ka shkruar Einxhel. /Telegrafi/

Foto: Einxhel Shkira/Instagram
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button