Sport

Ja sa shanse ka Napoli që të fitojë Serie A sipas ekspertëve italianë

Në Itali nisin ndeshjet e javës së 23 të Serisë A, lideri i kampionatit Napoli po përballet me Sassuolo dhe po fiton 0-2.

Sipas ekspertëve italianë, probabiliteti që Napoli të fitojë kampionatin për sa i përket statistikave është 99.46%  domethënë pothuajse 100%. /G.D abcnews.al/

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button