Lajme

Në hyrje të Kuvendit vendosen fotografi të Hashim Thaçit e Ismail Qemalit (FOTO)

Pak para fillimit të seancës solemne në Kuvendin e Kosovës, në mure dhe në dyert e këtij objekti në hyrje, disa qytetarë kanë ngjitur fotografi me imazhin e Ismail Qemalit dhe Hashim Thaçit, me mbishkrimin “HERONJTË E KOMBIT, SHPALLËSIT E PAVARËSISË”.

Duke i bërë ngjitjet e fotografive, ata u shprehën se “po të mos ishte Hashimi ne s’do të ishim këtu, dhe këta s’do të mund të bënin ceremoni këtu”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button