Show-Biz

Organizohet dasmë kosovare në Big Brother VIP Albania, Nita dhe Bledi janë nusja dhe dhëndri

Teksa në Kosovë po festohet 15 vjetori i Pavarësisë së Kosovës, në “Big Brother VIP Albania” po organizohet një dasëm kosovare.

Dasma kosovare është detyrë nga “Vëllai i Madh”.

Nusja e dasmës do të jetë Nita, ndërsa dhëndri Bledi.

Edhe banorët e tjerë kanë detyrat e ndara.

Banorët gjithashtu gjatë ceremonisë së dasmës, do të jenë me veshje tradicionale.

Ndryshe, disa javë më parë u organizua një dasëm, ku dhëndri ishte Luizi dhe nusja Kiara.

Kiara i dhuroi puthjen e parë Luizit, teksa ishte ndër dasmat më të komentuara.




Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button