Lajme

Parashikimi i motit për të shtunën e të dielën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë fundjavës në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i qëndrueshëm, me  temperaturat që do të rriten në të dy vlerat ekstreme.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet -1 deri 2 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 11-16 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button