Lajme

Rama e gazetarja e CNN urojnë Kosovën për 15-vjetorin e pavarësisë (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me njërën nga gazetaret me të njohura, Christiane Amanpour, kanë uruar Kosovën me rastin e 15-vjetorit të pavarësisë.

“Urime pavarësia Kosovë”, dëgjohen të thonë Amanpour e Rama.

“Me legjendën e CNN dhe reporteren e paharrueshme të luftës së Kosovës, Christiane Amanpour, një urim për pavarësinë e Kosovë”, shkroi Rama, përcjell Klankosova.tv.


*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button