Show-Biz

“Rubikon” me Vedat Bajramin! Kush ishin të ftuarit? – Privé

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, brenda të cilit shihej Vedati në rolin e prezantuesit të emisionit “Rubikon”.

“Sfida e emisioneve” nga “Vëllai i Madh” erdhi në nder të shënimit të 14-vjetorit të themelimit të mediumit Klan Kosova.

Pos Vedatit, pjesë e emisionit ishin edhe mysafirët, përfshirë: Mbresën, Blastën dhe Brunon.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button