Show-Biz

Si u përgjigjën banorët në pyetjet pikante të Prive me Mbresën? – Privé

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, brenda të cilit shihej Mbresa në rolin e prezantues së emisionit “Prive”.

“Sfida e emisioneve” nga “Vëllai i Madh” erdhi në nder të shënimit të 14-vjetorit të themelimit të mediumit Klan Kosova.

Pos Mbresës, pjesë e emisionit në rolin e mysafirëve ishin edhe Arta, Stresi, Vedati dhe Gresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button