Shqiperia

Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK për të akuzuarit – Abc News

schedule15:33 – 17 Shkurt, 2023

SPAK ka lexuar pretencën për të akuzuarit për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit në vitin 2012 në Elbasan.

Ardian Capja- burg perjete

Florenc Capja -25 vjet

Olsi Leku – burg përjete

Ervis Bardhi – 6 vjet (bashkepunetor i drejtesise)

Klajdi Dokol -20 vjet

Etien Cani -20 vjet

Vijon
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button