Kosova

Albin Kurti dhe Edi Rama krah për krah në Mynih

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ai i Shqipërisë, Edi Rama, po marrin pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih.

Rama ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, një fotografi me Kurtin, përcjell Klankosova.tv.

Në këtë pamje, ata shihet krah për krah me njëri-tjetrin.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button