Show-Biz

Banorët ulur në sofër dhe ia “krisin” këngës “Mora fjalë” – Privé

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova janë ulur në sofrën tradicionale shqiptare, ndërsa ia “krisën” edhe këngës.

Këngët ikonike patriotike “Mora fjalë” dhe “E kam emrin kosovar”, të këngëtares Shkurte Fejza ishin mes të përzgjedhurash për tu kënduar nga ‘nysat’.

Konkurrentët e shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë përcjellë emocione të veçanta me interpretimin e tyre të përbashkët.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button