Show-Biz

E mbajti të fshehtë, Aurela Hoxha poston foton e parë me të voglën e saj – Privé

Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmi që Aurela është bërë sërish nënë qarkulloi disa muaj më parë në media dhe sot është konfirmuar nga vet modelja shqiptare Aurela Hoxha.

Ajo në rrjetin social Instagram postoi një foto me të voglën e saj.

”Motra e Alaron”, ka shkruar modelja në fotot e saj të Instagram. Ajo nuk e ka zbuluar ende emrin e të voglës dhe këtë shtatzëni ashtu sikurse të parën e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike.

Shumë urime dhe vajzës jetë të gjatë bashkë me vëllanë e saj. /Prive.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button