Lajme

Gjendja pas bombardimeve në rajonin e Kievit përmes fotografive

Rajoni i Kievit në Ukrainë është përballur me bombardime.

Si pasojë e këtyre bombardimeve janë shkatërruar shumë objekte, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Më poshtë mund të shihni pamje të urave dhe ndërtesave të shkatërruara.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button