Show-Biz

Kim Kardashian nuk lë vend për imagjinatë në pozat në bikini

Kim Kardashian dëshmoi se ishte modelja më e mirë për markën e saj teksa reklamoi koleksionin e rrobave të banjës nga “Skims”.

Ylli televiziv 42-vjeçare shfaqi trupin e saj të bujshëm me bikini, teksa pozonte pranë një makine sportive.

E veshur me kostumin e zi dypjesësh të kombinuar me këpucë me taka, Kim provokoj fansat teksa mbahej mbi makinën me ngjyrë të verdhë.

Fushata e saj ka qenë me temë alien dhe ajo i qëndroi premisave me videon e saj të fundit, e cila shfaqte një jashtëtokësorë të mbështetur në një mur aty pranë.

Ndërsa tregoj fizikun e saj mahnitësh, ajo zbuloi se ndodhej në Las Vegas atë natë, duke bërë foto me miqtë dhe duke parë Adelën në koncert.

Ajo përfshiu një video të shkurtër ku shihej Adele në skenë në Caesars Palace duke kënduar hitin e saj global “Hello” të vitit 2015.

Fushata e fundit e Kim SKIMS e ka lejuar atë të tregojë fizikun joshës që ka arritur pas humbjes në peshë vitin e kaluar.

Ikona e stilit global humbi mbi shtatë kilogramë në vetëm tre javë, në mënyrë që të përshtatet me veshjen e Marilyn Monroe për Met Gala majin e kaluar.

Ajo vazhdoi të binte në peshë dhe menjëherë pas kësaj zbuloi se kishte hequr më shumë se dhjetë kilogramë që nga fillimi i përpjekjes për të transformuar format. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button