Lajme

Osmani takohet me senatorin Menendez, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me senatorin amerikan nga New Jersey, Bob Menendez, në margjinat e Konferencës së Sigurisë, në Mynih.

“E lumtur të diskutoj me senatorin Menendez. E falënderova për mbështetjen e palëkundur për Republikën e Kosovës dhe përkushtimin për avancimin e vazhdueshëm të marrëdhënieve tona dypalëshe”, ka shkruar Osmani në Twitter, përcjell Klankosova.tv.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button