Show-Biz

Prime i mbrëmshëm i ‘BBVK’ thyen çdo rekord shikueshmërie! – Privé

Këtë të premte ishte Prime i radhës në BBVK dhe si përherë na priti një mbrëmje e gjatë me shumë zhvillime.

Por, mbrëmë kishte festë të dyfishtë brenda shtëpisë, sepse festohej 17 shkurti, dita e Pavarësisë së Kosovës dhe 14 vjetori i themelimit të Klan Kosovës.

Prandaj banorët dhe të gjithë shikuesit kishin shumë për të festuar.

Me rastin e përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës banorët kishin muzikë dhe atmosferë të jashtëzakonshme brenda shtëpisë ku e shijuan edhe të gjithë shikuesit.

Ashtu si çdo Prime edhe nata e mbrëmshme bashkoi shqiptarët, jo vetëm në Kosovë, por anë e mbanë botës ku ka shqiptarë duke thyer çdo rekord shikueshmërie. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button