Sport

Teuta mposht Kukësin dhe zhyt në fund verilindorët – Abc News

schedule17:57 – 18 Shkurt, 2023

Teuta ka mposhtur Kukësin me rezultatin 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të “Abissnet Superiore”.

Ishte goli i Grudës në minutën e 26′ që i dha fitoren vendasve. Durrsakët tashmë ngjiten në vendin e shtatë duke dalë nga zona e ftohtë e renditjes.

Nga ana tjetër verilindorët ndalen sërish pas asaj fitoreje kundër Kastriotit dhe gjenden në vendin e parafundit të klasifikimit të “Abissnet Superiore”. /G.D abcnews.al/

RENDITJA
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button