Sport

VIDEO/ Mkhitaryan i “mrekullueshëm”, Inter gjen avantazhin përballë Udineses

Inter ka gjetur avantazhin përballë Unideses, teksa në minutën e 73′-të, Mkhitaryan ka ndëshkuar “bardhezinjtë”.

Në një kundërsulm të rrufeshëm, Federico Dimarco kroson një top ultasi për armenin, i cili në hyrjë të zonës nuk gabon dhe e çon topin në rrjetën e portierit Silvestri. /i.m /abcnews.al

SHIKONI GOLIN:


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button