Show-Biz

Xhuli flet me Brunon për çiftin Gesa – Andi – Privé

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli është treguar goxha aktive sonte, ndërsa ka folur edhe për raportin e saj karshi çifteve në shtëpi.

Ajo në një bisedë me Brunon ka thënë se “i ka respektuar gjithmonë dhe ka qëndruar indiferente, kur çiftet e krijuara brenda shtëpisë kishin mosmarrëveshje”, ndërsa ka ritheksuar dallimin e stilit të jetesës në mes të Andit dhe Gresës.

“A din se neve i kemi respektuar aq shumë Gresën dhe Andin edhe Vivin e Getin si çifte. Nuk jemi përzier asnjëherë kur kanë pas telashe. Me qenë dashakeqe dhe për mi qartë çiftet, besom që çdo femër e di. I kam thënë Gresës ta mendojë mirë sepse Andi është një çun me stil jetese ndryshe, e di qe Gresa është mësuar me stil tjetër jetese”, ka thënë ajo pos tjerash.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button