BotaRajoni

Zvicerani me fat, fiton 25 milionë franga në lotari – Abc News

schedule22:37 – 18 Shkurt, 2023

ZVICËR- Një person ka fituar 25 milionë franga në Lotarinë Zvicerane.  Për të kapur Jackpot-in në Swiss Lotto (lotarinë zvicerane, kësaj radhe u desh të qëllonin numrat: 12, 22, 26, 34, 37 dhe 40, shkruan sda.ch.

Në shortin e radhës të mërkurën e ardhshme, në lojë do të jenë “vetëm”  1.5 milionë franga zvicerane, ka njoftuar të shtunën Loterie Romande/abcnews.al

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button