Kosova

Dy të arrestuar në Gjakovë, kanosën me armë një person në komunikacion

Janë arrestuar dy persona në Gjakovë pasi kanë kanosur një tjetër me armë në komunikacion.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se edhe ia kanë dëmtuar një pasqyrë të veturës, përcjell Klankosova.tv.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje në komunikacion kanë kanosur me armë viktimën mashkull  kosovar dhe i kanë dëmtuar një pasqyrë të veturës. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button