Show-Biz

Kthesa, çka po ndodh mes Stresit dhe Julit? – Privé

Juliana dhe Stresi sot kanë filluar të mos debatojnë më së bashku.

Ata e kanë ndihmuar njëri-tjetrin në shumë punë, duke filluar nga kuzhina e për të vazhduar deri tek lavanderia.

Dy banorët e Big Brother Vip Kosova kanë bërë të ditur se për një javë nuk do të debatojnë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button