Show-Biz

Me pozat provokuese nga makina, Melinda Ademi paralajmëron këngën e re

Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Në Instagramin e saj, ku ndiqet nga mbi një milion njerëz, nuk mungojnë as imazhet provokuese.

Disa të tilla i ka ndarë së fundmi, gjersa në këtë mes ka paralajmëruar edhe këngën e re.

Foto: Screenshot/Instagram

Zeshkania ka shfaqur linjat trupore atraktive në pozat e reja nga një makinë, e veshur më sportive.

“Sot i kam fshirë lotët, nisi një jetë e re”, tha fillimisht 27-vjeçarja.

Foto: Screenshot/Instagram

“Faleminderit për tre milionë. Kënga e re vjen së shpejti”, shtoi tutje krijuesja e hitit “All Night”.

E njëjta vetëm pak ditë më parë solli këngën e re të titulluar “Mere” që u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo po vazhdon të jetë e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button