Show-Biz

Megan Fox thyen heshtjen, flet rreth ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly: Nuk është i përfshirë një person i tretë në këtë marrëdhënie

Megan Fox ka thënë se asnjë palë e tretë nuk ishte e përfshirë në ndarjen e supozuar të saj dhe Machine Gun Kelly.

Aktorja u kthye në Instagram të dielën për të adresuar thashethemet se është tradhtuar nga partneri i saj.

“Nuk është përfshirë asnjë person i tretë në këtë marrëdhënie”, tha ajo.

“Kjo përfshin, por nuk është kufizuar në njerëz, mesazhe etj”, vazhdoi më tej ylli i famshëm.

“Duhet ta lini këtë histori të vdesë dhe t’i lini të qetë të gjithë këta njerëz të pafajshëm tani”.

Të gjitha postimet e tjera të Fox janë vënë në arkiv duke marrë parasysh se ajo mbylli faqen javën e kaluar.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo momentalisht nuk është duke ndjekur ndonjë person në Instagram, pasi ndiqte: Harry Styles, Timothee Chalamet dhe Eminem.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, thashethemet u përhapën gjatë fundjavës së “Super Bowl 2023”, kur Fox, 36 vjeçe, ndau një postim me kode në Instagram, hoqi nga lista e ndjekësve MGK dhe përfundimisht çaktivizoi llogarinë e saj.

Fansat menjëherë spekuluan se MGK mund të ketë tradhtuar Foxin, gjersa thuhet se ishte e përfshirë kitaristja Sophie Lloyd.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Megan dhe Machine ndërkohë nisën lidhjen në vitin 2020, pas ndarjes së saj nga Brian Austin Green.

Ata u fejuan në janar të vitit të kaluar. /Telegrafi/

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button