Sport

Neymar pësoi një dëmtim në kyçin e këmbës dhe u transportua me barelë – Abc News

schedule15:30 – 19 Shkurt, 2023

Neymar pësoi një dëmtim në kyçin e këmbës kundër Lille 4-3.

Sulmuesi i PSG nuk mundi të vazhdonte lojën, dhe u mor me barelë në minutën e 50′.

Kujtojmë se më 8 mars do të zhvillohet ndeshja e dytë e 1/8 e finaleve të Champions League me Bayernin (0:1 ndeshja e parë) dhe nuk dihet ende nëse braziliani do të jetë gati për ndeshjen vendimtare të sezonit. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button