Show-Biz

Rihanna kujdeset të shfaq stilin e saj unik në veshje edhe gjatë shtatzënisë së dytë

Rihanna tregoi stilin e saj unik të lehonisë, teksa doli për herë të parë që nga shpallja e shtatzënisë së dytë gjatë Super Bowl.

Krijuesja e hitit “Umbrella”, 34 vjeçe, darkoi në Giorgio Baldi në Santa Monica dhe u pa e veshur me një pallto leshi kafe, të cilën e kombinoi me një bluzë grafike dhe xhinse gri me dizajne të zeza me shabllon.

Ylli i lindur në Barbados e finalizoi veshjen e saj me atlete të zeza komode dhe la flokët e saj të ndara në mes dhe të mbledhura në një bisht.

Këngëtarja – e cila tashmë ka një djalë nëntë muajsh me partnerin ASAP Rocky – së fundmi zbuloi se nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë kur xhironte kopertinën britanike të “Vogue” në dhjetor.

Ajo fillimisht zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin teksa tregoi barkun e rrumbullakosur gjatë spektaklit të pjesës së parë të Super Bowl.

Pas performancës në Super Bowl dhe shtatzënisë, çifti u shfaq në kopertinën e marsit të revistës “Vogue”.

Duke folur për revistën, Rihanna tha se Rocky është ‘miku i saj më i mirë’ dhe pranoi se nuk mund të kujtojë se si ishte jeta e saj përpara se të lindte djalin në maj 2022.

“Është gjithçka, vërtet nuk e mbani mend jetën më parë, kjo është gjëja më e çmendur ndonjëherë”, tha ajo.

Rihanna pranoi se të paturit e një fëmije e ka bërë edhe atë të rivlerësojë, gjërat pasi ajo e përshkroi rritjen e djalit të saj si një nga përgjegjësitë më të frikshme ndonjëherë në jetën e saj.

Çifti realizoi kopertinën e British Vogue në një plazh në mes të dhjetorit. Në atë kohë, ajo nuk e kishte idenë se ishte përsëri shtatzënë.

“Sa çmenduri ishin të dy foshnjat e mia në këto foto dhe nëna juaj nuk e kishte idenë”, shkroi ylli në Instagram, ndërsa ndante me krenari imazhe nga xhirimet. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button