Lajme

Shqipëri: 140 raste aktive me COVID-19

Aktualisht në Shqipëri janë gjithsej 140 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit  ka humbur jetën një person dhe janë konfirmuar 14 raste të reja me këtë virus, nga 333 testime, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 10 persona, ndërkaq të shtuar në spitale janë pesë pacientë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button