Show-Biz

Stresi i tregon Blastës se dëshiron të punojë ndonjë baladë me Fifin – Privé

Stresi dhe Blasta kanë biseduar për karrierën e tyre muzikore dhe bashkëpunimet që i kanë pasur me këngëtarë.

Stresi tha se ai ka dëshirë që të realizojë një baladë me këngëtaren kosovare, Fifi.

Ndër tjera, ai shtoi se projekti me Fifin do të ishte goxha i mirë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button