Sport

VIDEO/ Barça e mbyll me spektakël pjesën e parë, “katalanasit” shënojnë 2 herë në 3 minuta

Barcelona është “çmendur” në fundin e pjesës së parë, teksa ka arritur të “ndëshkojë” 2 herë në 3 minuta Cadizin.

Fillimisht Sergi Roberto në minutën e 43′ dhe më pas Robert Lewandwoski vetëm 3 minuta më pas i dhanë avnatazhin e dyfishtë “blaugranave”. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLAT:


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button