Sport

VIDEO/ Plas sherri në sfidën Kastrioti-Tirana, dalin 2 lojtarë me karton të kuq

Në ndeshjen mes Kastriotit dhe Tiranës e cila vijon 0-0  ka plasur sherri mes lojtarëve.

Gjakrat u nxehën mes Hasanit dhe Çelës, më këtë të fundit i cili i vendos duart në fyt kundërshtarit.

Ndërkohë, gjyqtari ndëshkoi më pas me kartona të kuq Aleksin dhe Çelën.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button