Kosova

Arrestohen tre person në Vushtrri pasi rrahën një tjetër

Janë arrestuar tre persona në Vushtrri, pasi kanë rrahur një tjetër.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, përcjell Klankosova.tv.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button