Lajme

Dy këmbësorë goditen nga një automjet në Gjilan

Dy këmbësorë janë goditur nga një automjet.

Rasti ka ndodhur të dielën në fshatin Stanishor të Gjilanit.

“Si pasojë e aksidentit këmbësorët kanë pësuar lëndime trupore dhe pas marrjes së tretmanit mjekësor njëri është liruar kurse tjetri është dërguar për tretman të mëtutjeshëm”, thuhet në raportin 24 orësh përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button