Show-Biz

Gresa dhe Andi nuk mund t’i rezistojnë njëri-tjetrit teksa shijojnë momente pasionante

Prej disa javësh dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti dhe Andi Artani kanë krijuar një lidhje dashurie brenda shtëpisë së famshme.

Dyshja janë të pandashëm dhe ndonëse kanë debate ata shpesh ndajnë edhe momente intime dhe romantike bashkë.

Edhe mbrëmja e kaluar (e diel) ishte një natë pasionante për ta pasin dyshja në një moment nuk rezistuan duke dhuruar puthje plot afsh.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Theksojmë që të dy janë pjesë e banorëve që u bënë pjesë e shtëpisë së BBVK që nga fillimi.

Gresa më parë u eliminua por që i qëlloi bileta kthyese dhe tashmë po vazhdon garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Përveç banorëve që kanë hyrë që në fillim ka patur vazhdimisht banorë të rinj që i janë bashkuar shtëpisë. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button