Show-Biz

Vivien vlerëson Getinjon në shtrat (VIDEO) – Privé

Pyetjeve provokative të emisionit Prive së fundmi i është përgjigjur Vivien.

Ajo e vlerësoi të dashurin e saj, reperin Getinjo në shtrat.

Përveç kësaj, Vivi tregoi edhe disa gjëra për veten dhe poashtu foli për vjehrrën me të cilën ka nisur edhe pazaret.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button