Sport

Al-Nassr synon të bashkojë sërish Ramos me CR7 – Abc News

schedule17:26 – 24 Shkurt, 2023

Al-Nassr nuk është i kënaqur me nënshkrimin e Cristiano Ronaldos. Klubi saudit planifikon të vazhdojë të ftojë lojtarë të profilit të lartë. Sipas gazetarit të mediave sociale, Adrian Grenier, Al-Nassr synon mbrojtësin Sergio Ramos.

E ardhmja e 36-vjeçarit në Parc des Princes duket e paqartë. Kontrata aktuale e spanjollit skadon në fund të këtij sezoni. Al-Nassr mund të përfitojë nga situata dhe t’i bëjë një ofertë Ramos.

Kështu që Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo mund të ribashkohen në Arabinë Saudite për një të ardhme të parashikueshme. /G.D abcnews.al/

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button