Lajme

Avokati Gashi: Berishaj është në Prishtinë dhe i gatshëm për të dhënë sqarime

Avokati Tomë Gashi përmes një postimi në Facebook i është drejtuar Prokurorisë, duke thënë se Martin Berishaj është në Prishtinë.

Ai gjithashtu ka thënë se Berisha është i gatshëm në çdo moment për të dhënë sqarime në Prokurori, përcjell Klankosova.tv.

“Drejtesia nuk bëhet me presion. Drejtësia bëhet me fakte. Për ata që gjithmonë vonohen. Unë po i njoftoj ata se qysh me 21-01-2023, i jam drejtuar Prokurorise Speciale të Republikës së Kosovës duke njoftuar Prokurorinë se z. Berishaj është në Prishtinë dhe se në çdo moment ai është i gatshëm për të dhënë sqarime në Prokurori. Martini nuk ka se çfarë të fshehë”, ka shkruar ai.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Prokuroria


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button