Sport

Barcelona e pafat, dëmtohet Ansu Fati

Barcelona ka raportuar se anësori i klubit Ansu Fati është lënduar në stërvitje.

Stafi mjekësor i klubit do të vazhdojë të monitorojë gjendjen e Fatit. Nuk dihet ende se sa kohë do të qëndrojë lojtari në infermieri.

Në sezonin 2022/23, Fati bëri 34 paraqitje, duke shënuar 6 gola dhe duke dhënë 3 asistime. /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button