Show-Biz

Blasta digjet aksidentalisht nga Artani (VIDEO)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pak kohë para nisjes së spektaklit Prime, derisa konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur në “vend të keq”.

Rasti ka ndodhur derisa Artani ishte duke hekurosur një maicë që po ia mbante Blasta dhe në një moment hekuri e ka liruar avullin e nxehtë, i cili menjëherë i ka reaguar këtij të fundit, duke ia djegur pjesën që shihet në video.

Për gjendjen shëndetësore të Blastës, do të informoheni gjatë spektaklit Prime.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button