Lajme

Fotografi Komani me fushatë për kujdes në trafik, pas aksidenteve me fatalitet

Fotografi Marjan Komani, me anë të një fushate ka bërë thirrje për kujdes në trafik, pas aksidenteve të fundit me fatalitet.

“THIRRJET E FUNDIT! Shpejtësia vret! Juve dhe zemrat e atyre që ju presin. Mos i lini thirrjet PA përgjigjje. Mos shkaktoni thirrjet e fundit!”, ka shkruar Komani.

Në dy ditët e fundit në Kosovë ishin dy aksidente me fatalitet, ku humbën jetën pesë persona.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button