Sport

Fred zbulon atë që Erik ten Hag u tha lojtarëve në pjesën e parë kundër Barcelonës – Abc News

schedule16:31 – 24 Shkurt, 2023

Mesfushori Fred pranoi se trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, u tha lojtarëve të tij se ata nuk po luanin lojën e tyre të zakonshme gjatë pjesës së parë të fitores 2-1 të së enjtes mbrëma ndaj Barcelonës në Old Trafford.

“Ai tha në pjesën e parë se ne nuk luajtëm ashtu si luajmë [normalisht]”, tha Fred për BT Sport. Por në pjesën e dytë ishim shumë më mirë, filluam shumë mirë dhe shënuam herët.

“Ne patëm një bisedë të mirë në pjesën e parë me trajnerin, ndryshuam mendje në pjesën e parë dhe pjesa e dytë shkoi shumë mirë”.

“Ne kemi finalen të dielën [kundër Newcastle United], duhet të pushojmë dhe tani të ndryshojmë mendjen për të shkuar në finale”. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button