Show-Biz

Melisa po pastrohej, Mbresa detyrohet t’ia hapë derën (VIDEO) – Privé

Mbresa është dehur pak mbrëmë pas darkës së të nominuarve.

Kjo ka bërë që ajo të jetë në disponim, dhe të këndonte anë e kënd shtëpisë.

Në një moment, këngëtarja shkoi në banjo ku aty po pastrohej Melisa, e cila fliste por nuk dëgjohej mirë. Kur “Vëllai i Madh” kërkoi që ajo ta rregullonte mikrofonin, Mbresa ia hapi derën për t’u dëgjuar mirë.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button