Sport

Modelja do të kalojë lakuriq me autobus nëse Napoli fiton Champions – Abc News

schedule20:32 – 24 Shkurt, 2023

Modelja e OnlyFans ka dalë me një plan mahnitës në rast se Napoli arrin të fitojë Champions League këtë sezon.

Poala Saulino ka zbuluar se do të parakalojë lakuriq me autobusë të hapur në qytet nëse ekipi i saj arrin të ngrejë trofeun e Champions League.

Saulino, 33 vjeçe, një tifoze e përjetshme e Napolit, tha për Daily Star: “Mund të raportoj se do të bëj diçka të çmendur. Do festoj  duke hipur në një autobus të hapur nudo në majë të Napolit.

Kjo është ajo që mund të bëj dhe kjo është ajo që mund të përballoj. Për të qenë e sinqertë, nuk mendoj se marrja me qira e një autobusi është gjëja më e shtrenjtë në botë. Mendoj se ndoshta do të kem 3000 euro dhe do të mund të kontaktoj me njerëz që mund të marrin me qira një autobus për mua ose ta ofrojnë këtë shërbim.”

“Nuk do të kisha frikë nga asnjë ekip anglez. Tifozët anglezë gjithmonë mendojnë se skuadrat angleze janë më të mirat në botë dhe më pas goditen nga realiteti, siç ndodhi me Liverpool-in.

Të them të drejtën, vetëm City më frikëson pak. Por ajo që po bëjmë në Serie A është e pabesueshme. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button