Show-Biz

Ndodh sërish përplasje mes Gresës dhe Andit (VIDEO) – Privé

Gresa dhe Andi janë përplasur sot me njëri-tjetrin në oborrin e shtëpisë.

Andi u nervozua me të dashurën e tij modele, të cilën e akuzoi se e ka gënjyer për një gjë.

Gjatë diskutimit, Andi duket teksa prek gishtin e unazës duke mos e përmendur gjësendin për të cilin edhe ka nisur përplasja.

Ndërkohë, modelja i thotë Andit se nuk duhej ta pyeste vazhdimisht për të pasi i takon vetëm asaj dhe ka të bëjë me gjëra nga jashtë.

Ndiqni videot e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button