Show-Biz

Pas lëndimit, Blasta flet direkt prej spitalit – Privé

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blasta – i cili ishte lënduar aksidentalisht pak çaste para se të niste nata Prime është shfaqur me një lidhje direkte nga dhoma e spitalit ku po trajtohet.

“Siç po dukem edhe jam, e kam gjendjen jo shumë stabile shkaku i lëndimit që kam pasur. Do të monitorohem gjatë natës, kështu më është komentuar nga doktorët”, ka thënë pos tjerash Blasta.

Incidenti ndodhi, derisa Artani ishte duke hekurosur dhe në një moment aksidentalisht e ka prekur Blastën me hekur në “vend të keq”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button