Shqiperia

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Gjykata e Elbasanit rrëzon kërkesën e prokurorisë për arrest shtëpie për 6 efektivët – Abc News

Gjykata e Elbasanit rrëzon kërkesën e prokurorisë për arrest shtëpie për 6 efektivët, të cilët akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit tre vite me parë në Elbasan.

Trupa e gjyqtarëve nuk e ka pranuar këtë kërkesë, ndërkohë që kujtojmë që këta efektivë u rikthyen në punë pas ngjarjes.

Efektivët janë Dedion Duraku, Pëllumb Biçaku, Erion Balla, Erion Meçja , Donald Dedja dhe Besmir Kadiu./abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button